Najnovšie recenzie zo sekcie Sady náradia do dielne

FESTOOL SYS-CE MINI 1 TL TRA mini systainer T-LOC

Overený zákazník Testuj.to Sabína

Pridané: 3. novembra 2023

• Široká škála náradia
  • Pevný a krásny kufrík

Krásny robustný kufrík, náradie super-základ snáď od všetkého. Pomer kvalita/cena je skvelý. Náradie je kvalitné a odporúčam ho každej ženskej mať doma, pretože tieto veci sa vždy hodia. Všetko na jednom mieste usporiadané v kufríku. Skvelé!
Myslím, že tento kufrík by mal byť v každej domácnosti, pretože je kompaktný a pritom obsahuje takmer všetko, čo bežne doma človek potrebuje.

Kraft&Dele KD10905

Pridané: 2. novembra 2023

• Kvalitný materiál náradia
  • Praktická sada
  • Dizajn

Sada náradia je veľmi praktická a z kvalitného materiálu. Obsahuje náradie na prácu v záhrade a v domácnosti. Balenie je praktické všetko pevne drží na svojom mieste v kufri. Ružová farba náradia a kufra dodáva sade jedinečnosť.
Som veľmi spokojná a určite ju odporúčam všetkým.

PARKSIDE PWBM A1 100361545

• použitý materiál náradia
  • Dizajn jednotlivého náradia
  • Hmotnosť
  • Rozmery
  • náradie, v podstate typy náradia, ktoré kufrík obsahuje
  • farba - ružová je ľahko dohľadateľná, ak sa odloží, založí, niekde zabudne
  • Ergonómia jednotlivých dielov náradia
  • vybavenie kufra - ideálne pre single jedincov, či už sú to ženy alebo muži
  • celkový dojem z výrobku po rozbalení plastovej fólie
  • baterka neobsahuje batérie

Čo si o sade náradia HOME PINK 128 od českého výrobcu TorriaCars s.r.o. Žadov myslím? Jednoducho - výrobok je český, teda dizajn kufríka zaujme, farba čierno-ružová/pink naznačuje, pre koho je tento model plastového kufríka so 128 kusmi náradia z uhlíkovej ocele s pochrómovaním primárne určený /ženy/, ale vďaka svojej hmotnosti, skladnosti a vybavenosti muži radi po ňom siahnu a ružovú farbu ocenia najmä vtedy, keď klasicky hľadajú kúsok, ktorý sa javí ako stratený, ale on sa len maskuje a skrýva napríklad v záhrade, alebo v dielni.
(Prečo by muž nemohol používať ružové náradie neviem.)
Poteší hmotnosť: 3,8 kg a rozmery kufra: 39 x 27,5 x 9 cm.
Veľkou výhodou je kompaktná veľkosť - sadu si môžete vziať so sebou na cesty.

Overený zákazník Testuj.to Anna

• Variabilita

Náradie je súčasťou praktického kufríka, vďaka ktorému sa ľahko prenáša. Čo sa jednotlivých kusov týka, na prvý dojem pôsobia niektoré kusy trochu lacno, ale keď som ich vyskúšala, so všetkými sa veľmi dobre pracuje, náradie príjemne padne do ruky.

Overený zákazník Testuj.to Hana

• farba
  • perfektné záhradné nožnice
  • rôzne veľkosti imbusových kľúčov
  • kladivko
  • rôzne veľkosti skrutkovačov
  • držiak bitov a množstvo nástavcov
  • izolačná páska
  • všetko perfektné

Táto sada náradia Home pink 128 ma veľmi príjemne prekvapila. Má krásne farby, takže keď pri práci niečo odložím, hneď to nájdem.
Má širokú škálu náradia, na akékoľvek využitie. Rôzne veľkosti šrobovákov, nástavce na šrobováky, kľúče, imbusáky, záhradné nožnice, kladivo, kliešte, lámací nôž, meter, baterku a veľa hmoždiniek a skrutiek. Všetko, čo potrebujem mať po ruke na jednom mieste.
Šrobováky a nástavce sú z kvalitného materiálu.
Odporúčam pre každú ženu, ktorá pracuje v záhradke alebo si dokáže niečo opraviť sama.

Overený zákazník Testuj.to Karolína

• Pekný kufrík
  • Obsah

Páči sa mi najmä farba nástrojov. Vhodné ako ideálny darček, ktorý sa v domácnosti nestratí. Kufrík má ideálnu veľkosť a výber náradia je tiež skvelý. Myslím, že obsahuje všetko potrebné. Šrobováky, imbusáky, kladivo, pílku, nožnice aj spojovací materiál. Zároveň kufrík nie je ťažký.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Veľkosť - tak akurát
  • Farebné prevedenie
  • Made in China

Sada náradia je praktická vec do každej domácnosti. Táto obsahuje všetko pre základné úkony. Ja som zatiaľ skladala nočný stolík a kufrík obsahoval všetko potrebné. Myslím, že kufrík je dobre vybavený pre domácich kutilov. Všetko nájdete na jednom mieste! A cena? Tá je úplne úmerná obsahu.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Praktický kufrík
  • Množstvo náradia
  • Kvalita
  • Chýba mi v súprave račňa

SIXTOL® HOME PINK 128 som aktívne vyskúšala pri sťahovaní. Uľahčilo mi to veľa práce a je to kvalitná sada náradia. Montáž postele, vešanie dekorácií a skladanie bežného domáceho nábytku bola jedna radosť. Spokojná som aj s kvalitou . Zatiaľ náradie vydržalo všetko.

Overený zákazník Testuj.to Soňa

• Praktické uloženie náradia
  • Veľkosť kufra
  • Široká škála náradia
  • Dizajn náradia a kufríku
  • Spojovací materiál - súčasťou( skrutky, hmoždinky)
  • Kvalita náradia

Tento elegantný kufrík obsahuje všetky potrebné veci pre ženy, ktoré doma rady niečo tvoria, a to nielen doma, ale kdekoľvek. Ponúka širokú škálu náradia, ktoré je v "Barbie" ružovom štýle, čo pôsobí veľmi žensky a je jasné, že všetko náradie patrí len a len žene :-)
Súčasťou je aj široká škála spojovacieho materiálu (hmoždinky, skrutky), takže všetko potrebné je súčasťou kufríka. Kufrík má jednoduché, ale pevné zatváranie a všetko je prehľadne uložené a drží perfektne na svojom mieste, aj keď sa kufrík zatvorí. Určite odporúčam všetkým ženám kutilkám :-) Tento krásny kufrík absolútne predčil moje očakávania! Obsahuje napr. elektrickú skúšačku, tesárske kladivo, držiak na bity + bity, rolovací meter, kliešte, baterku, odlamovací nôž s náhradnými čepeľami atď.atď. sada obsahuje celkom 128 kusov príslušenstva! Kufrík určite odporúčam, náradie je kvalitné a dobre sa s ním pracuje.

Overený zákazník Testuj.to Martin

• Prevedenie
  • Kvalita
  • Absencia poistky na lámacom noži

Veľká ružová sada náradia SIXTOL® HOME PINK 128 je jedným slovom skvelá!
Oceňujem kliešte, celú sadu imbusových kľúčov, naozaj dobré kladivo, komplexnú sadu skrutkovačov od tých najmenších, ktoré používame napríklad na výmenu batérií v nočných lampičkách v detskej izbe, až po univerzálne s vymeniteľnými bitmi. Balenie spojovacieho materiálu je veľmi praktickým doplnkom. Náradie je uložené v skladnom, praktickom čierno-ružovom kufríku, ktorý sa pohodlne zmestí kamkoľvek od auta až po skriňu v predsieni. Jedinú nevýhodu, ktorú sme zatiaľ objavili, skrýva odlamovací nôž. Nemá totiž poistku proti spätnému zasunutiu čepele. Čo v prípade nepoddajného materiálu nie je príjemné. Všetko ostatné však vzbudilo veľké nadšenie a verím, že sa v našej domácnosti bude hojne využívať.

Overený zákazník Testuj.to Natália

• Škála náradia
  • Zatiaľ nič

Sada náradia obsahuje všetky základné komponenty potrebné na bežné opravy v dome alebo byte. Ružová
farba je príjemná a práca ide hneď lepšie od ruky. Materiál je pevný a vyzerá odolne. Zatiaľ som skúšala kladivo a skrutkovač a všetko bolo tak, ako má byť. Každopádne je to iný pocit pracovať s novým náradím ako so zbytkami po manželovi ?

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Množstvo nástrojov
  • Pevný kufor
  • Výber veľkosti nástrojov a nástavcov
  • Obsahuje aj skrutky a hmoždinky, základu
  • Hasák
  • Mini skrutkovače
  • Pilka nemá ergonomicky tvarovanú rukoväť
  • U niektorých nástrojov hladký povrch
  • Nôž na koberce sa vysúva a zasúva sám, nemá brzdu

Hľadala som niečo, čo bude mať pohromade všetko, čo potrebujem do domácnosti. V tejto sade je úplne všetko. Ako žena to dokážem oceniť. Rozmanitosť toho, čo sada obsahuje, je prekvapujúca. Najviac oceňujem hasák, ktorý mi v domácnosti chýbal a páči sa mi najmä to, ako je všetko usporiadané a je tam naozaj všetko, čo žena využije.

Overený zákazník Testuj.to Ester

• Kompaktné
  • Skvelá cena
  • Premyslene usporiadané
  • Žiadné

Sada náradia je neuveriteľne praktická záležitosť. Počnúc veľmi príjemným ženským dizajnom a končiac samotnou praktickosťou produktu. Ak máte doma neporiadneho manžela a neustále nemôžete nájsť meter, šrobovák, nehovoriac o pílke, táto súprava náradia je určená práve vám. Má všetko, čo v domácnosti využijete, krásne usporiadané, čisté a prehľadné. Veľmi oceňujem aj náhradné pílové listy, sadu skrutkovačov a bitov a ako čerešničku na torte - ružové hmoždinky! Takže ak potrebujete opraviť zásuvku, pripevniť obrázok alebo odmerať vzdialenosť, nič nepokazíte! A cena za takýto sortiment kvalitného náradia je naozaj príjemná.

Overený zákazník Testuj.to Dagmar

Pridané: 28. októbra 2023

• Vybavenosť

Výhodou je, že v jednom kufríku máte najdôležitejšie náradie pohromade. Dobre sa skladuje v skrini, nezaberá príliš veľa miesta a presne viete, kam siahnúť. V kufríku nájdete to najpotrebnejšie náradie na bežnú údržbu domácnosti. Šrobováky, kladivo, meter a dokonca aj baterku.

Overený zákazník Testuj.to Ján

Pridané: 27. októbra 2023

• farba
  • kompaktnosť
  • udržateľnosť
  • kvalita

Tento set vás na prvý pohľad očarí svojimi ružovými odtieňmi, ktoré sa líšia od tradičných nudných nástrojov. A kto by povedal, že práca s nástrojmi môže byť taká zábavná!

Začneme najzákladnejšou výhodou tejto súpravy - kvalitou. Náradie je vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivosť. Všetky nástroje sú presne kalibrované a pripravené na použitie.

Ďalším obrovským bonusom je kompaktné usporiadanie tejto súpravy. Všetko má svoje miesto, čo mi ušetrilo veľa času, ktorý by som inak strávil hľadaním správneho náradia. Rozhodne mi teda uľahčuje organizáciu a udržiavanie poriadku v dielni.

A teraz tá ružová farba - naozaj nádherná! Práca s náradím je vďaka nej ešte veselšia a do každého projektu vnesie ten správny ženský šmrnc.

Celkovo je táto ružová súprava náradia nepostrádateľným doplnkom pre každú šikovnú ženu, ktorá si chce prácu s náradím užívať s radosťou a štýlom. Som nadšená a môžem ju vrelo odporučiť!

Overený zákazník Testuj.to Simonka

Pridané: 26. októbra 2023

• Vybavenosť
  • Kufrík všetko na jednom mieste
  • Malé, ľahké skladné
  • Neobsahuje Aku vŕtačku

Sada náradia HOME PINK 128 prekvapila a predčila moje očakávania. ako matka samoživiteľka s deťmi som vlastnila len jeden šrobovák, takže tu je naozaj na výber. Zatiaľ som použila len kladivo, pílku a bity na uku vŕtačku a super.
Jediná nevýhoda je, že kufrík neobsahuje aku vŕtačku, takže bity sú síce súčasťou balenia, ale vŕtačka Nie.
Nakoniec mi neprekáža ani tá ružová ❤️

Overený zákazník Testuj.to Martina

Pridané: 26. októbra 2023

• Funkčnosť

Sada náradia Home pink 128 je tá správna voľba pre každú ženu. Farba je absolútne úžasne ružová. Samotný kufor je pevný. Trochu som sa obávala kvality náradia, ale bola som príjemne prekvapená. Nožnice naozaj strihajú, nôž naozaj reže... Odporúčam ho pre každého domáceho kutila. Výhodou je, že je všetko na jednom mieste a každý "cajk" má svoj priestor. Za mňa rozhodne ÁNO.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25